RAMKA OWZ

⦿ LEKKA KONSTRUKCJA
⦿ MOŻLIWOŚĆ WYMIANY GRAFIKI
⦿ ELEGANCKIE ANODOWANE PROFILE

CZYM SĄ RAMKI OWZ?

Jednym z najprostszych, a zarazem najbardziej efektownych sposobów na zaprezentowanie grafik reklamowych lub informacyjnych jest umieszczenie ich w ramkach OWZ. Czym są takie ramki, gdzie znajdują zastosowanie i dlaczego warto się na nie zdecydować, odpowiadamy poniżej. Co to jest ramka OWZ? Tajemniczo brzmiący skrót OWZ oznacza ni mniej, ni więcej: Otwórz-Włóż-Zamknij. System OWZ opiera się na zatrzaskach, które pozwalają na szybką i bezproblemową wymianę plakatów przez otwarcie ramki z przodu. Koniec z odginaniem metalowych elementów, które znamy z tradycyjnych ramek.

4 najważniejsze cechy ramek OWZ Ramki te umożliwiają błyskawiczną wymianę grafiki – wystarczy zaledwie kilkanaście sekund, by zmienić znajdujący się w nich plakat. Umieszczone w nich plakaty i reklamy są zabezpieczone folią antyrefleksyjną, która chroni je przed wyblaknięciem na skutek promieniowania UV, a także działaniem wilgoci i innych czynników zewnętrznych. Ramki OWZ posiadają otwory montażowe, które umożliwiają ich łatwy montaż. Mniejsze formaty można przykleić również za pomocą taśmy dwustronnej.
Tył ramek wykonany jest z trwałego i odpornego materiału PCV. Ramki OWZ – czy warto kupić?Ramki OWZ są bardzo dobrym wyborem dla firm, które często uczestniczą w targach, konferencjach, a także tych, które stosują komunikację graficzną wewnątrz swojej siedziby. To oczywiście nie wszystkie ich zastosowania. Warto je kupić ze względu na oszczędność czasu i wygodę, jaką zapewniają przy zmianie grafik.

 

RAMKI OWZ , ZAMÓW BEZPOŚREDNIO , OD PRODUCENTA
ramka OWZ
ramka OWZ

Co sprawia, że ramka OWZ jest dobrym wyborem?

Materiały, z jakich wykonane są ramki OWZ nadają im szczególnej trwałości. Mechanizmy wykorzystywane do otwierania i zamykania są odporne na uszkodzenia, które mogłyby powstać na skutek ich częstego używania. To nadaje im przewagi m.in. nad tradycyjnymi antyramami, które są znacznie bardziej delikatne i słabo przystosowane do tak częstej eksploatacji.
Jakie cechy ramek OWZ są najważniejsze?To przede wszystkim wygoda ich stosowania, trwałość i odporność, estetyczny wygląd, lekkość i łatwość montażu jaką zapewniają.

RAMKI OWZ , ZAMÓW BEZPOŚREDNIO , OD PRODUCENTA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i składania zamówień. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi. Pracownicy chętnie pomogą klientom wybrać produkt, który w 100% spełni ich oczekiwania.

WYBIERZ PRODUKT, KTÓRY CIĘ INTERESUJE

Potykacze owz

Potykacze outdoor

RAMKI
OWZ

STOJAKI
OWZ

FOLIA OCHRONNA

FAQ - najczęściej zadawane pytania na temat ramek OWZ

Ramki OWZ najczęściej wykonuje się z aluminium, które materiałem odpornym na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych.

Skrót owz (otwórz – włóż – zamknij) to nic innego jak schemat działania potykacza aluminiowego i procedury wymiany grafiki.

Tak, ramki są wykonane z materiałów, które umożliwiają ich ekspozycję zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Ramki OWZ posiadają folię antyrefleksyjną, dzięki czemu włożone do nich plakaty są odporne na działanie promieniowania UV i światła i tym samym nie blakną. Mogą więc bez problemu być wystawione w miejscach nasłonecznionych lub podświetlonych.