POTYKACZE OUTDOOR

⦿ ODPORNE NA WIATR
⦿ MOŻLIWOŚĆ WYMIANY GRAFIKI
⦿ ELEGANCKIE ANODOWANE PROFILE

Potykacze outdoor z podstawą czy warto kupić?

Potykacze aluminiowe są doskonałą formą zewnętrzną reklamy wizualnej, niezbędną podczas codziennej pracy Twojego punktu handlowego lub usługowego oraz podczas eventów. Zdecydowanie warto zainwestować w potykacz reklamowy outdood ze względu na mobilność, trwałość oraz doskonały efekt wizualny, wzmacniający efekt reklamy na zewnątrz pomieszczeń. Stojak w formie potykacza to praktyczny gadżet, który można ustawić w dowolnym miejscu, łatwo go transportować.

POTYKACZE , OUTDOOR , ZAMÓW BEZPOŚREDNIO , OD PRODUCENTA
potykacz outdoor na sprezynach
potykacz outdoor na sprezynach detal

Co to jest Potykacz outdoor z podstawą?

Potykacz aluminiowy jest stojakiem, przeznaczonym do zewnętrznej ekspozycji plakatów reklamowych. Dzięki zastosowaniu otwieranej, aluminiowej ramy konstrukcja jest stabilna, trwała oraz łatwo wymienić materiał reklamowy. Potykacz aluminiowy dostępny jest w wersji jednostronnej i dwustronnej. Produkt osadzony jest na solidnej podstawie, gwarantującej utrzymanie potykacza na wietrze.

POTYKACZE , OUTDOOR , ZAMÓW BEZPOŚREDNIO , OD PRODUCENTA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i składania zamówień. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi. Pracownicy chętnie pomogą klientom wybrać produkt, który w 100% spełni ich oczekiwania.

potykacz outdoor na sprezynach detal

Co sprawia że potykacz outdoor z podstawą jest dobrym wyborem?

Potykacz aluminiowy OWZ jest dobrym wyborem przede wszystkim z uwagi na jego trwałość. Odporny na działanie czynników zewnętrznych może być stosowany w warunkach zewnętrznych w każdą pogodę. Nowocześnie prezentujący się potykacz outdoorowy aluminiowy jest mobilną reklamą, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie. Wysokiej jakości produkt wykazuje się łatwością obsługi, jego montaż i demontaż w terenie nie wymaga zastosowania narzędzi.

POTYKACZE , OUTDOOR , ZAMÓW BEZPOŚREDNIO , OD PRODUCENTA

Jakie cechy Potykacza outdoor z podstawą są najważniejsze?

POTYKACZE , ALUMINIOWE OWZ , ZAMÓW BEZPOŚREDNIO , OD PRODUCENTA
potykacz outdoor na sprezynach detal

WYBIERZ PRODUKT, KTÓRY CIĘ INTERESUJE

Potykacze owz

Potykacze outdoor

RAMKI
OWZ

STOJAKI
OWZ

FOLIA OCHRONNA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wystarczy otworzyć ramkę, wyjąć aktualnie umieszczony w niej plakat i wymienić go na aktualny. Następnie należy zamknąć ramkę aluminiową poprzez klik.

Potykacza aluminiowe outdoorowe doskonale sprawdzają się przed wejściem do budynku, informując potencjalnych klientów o aktualnej ofercie, promocji, akcji konkursowej.

Plakat będzie doskonale widoczny pod wieloma kątami i w różnym nasłonecznieniu. Dzięki zastosowaniu grubej folii antyrefleksyjnej masz pewność doskonałego efektu.”Potykacze OUTDOOR”

Potykacz jest lekki, umożliwiając przenoszenie i transport oraz stabilny, gwarantując trwałość na wietrze.