POTYKACZE ALUMINIOWE
OWZ

⦿ LEKKA KONSTRUKCJA
⦿ MOŻLIWOŚĆ WYMIANY GRAFIKI
⦿ ELEGANCKIE ANODOWANE PROFILE

CZYM SĄ POTYKACZE ALUMINIOWE OWZ?

Potykacze aluminiowe OWZ są bardzo powszechnym i cenionym rozwiązaniem, bowiem ich estetyczny i stylowy wygląd doskonale sprawdza się w przypadku eksponowania treści reklamowych. Stojaki na plakaty różnią się od ramek OWZ tym, że nie trzeba mocować ich do ściany, a wystarczy postawić je na płaskiej powierzchni.

Solidny, niezawodny, o mocnej konstrukcji potykacz aluminiowy OWZ (otwórz, włóż, zamknij) doskonale sprawdzi się w miejscach, w których potrzebny jest nośnik informacji lub odpowiedni sprzęt do reklamy. Potykacz OWZ posiada zatrzaskowe ramy, dzięki czemu zamieszczony w nim plakat, reklama, czy zdjęcie jest idealnie zamontowane. Ogromnym plusem jest to, że w każdej chwili można wymienić „jego wnętrze” oraz przenieść go w inne miejsce. Klienci, którzy zdecydowali się już na potykacz OWZ, bardzo często wracają po potykacze z podstawą na wodę. Nic dziwnego, gdyż te modele najlepiej sprawdzają się na zewnątrz i to w każdych warunkach atmosferycznych. Tego typu systemy bardzo często stosowane są na parkingach, na eventach, koncertach i innych wydarzeniach publicznych. Można wybrać model na kółkach, dzięki czemu jego transportowanie będzie jeszcze wygodniejsze.

POTYKACZE , ALUMINIOWE OWZ , ZAMÓW BEZPOŚREDNIO , OD PRODUCENTA
potykacze-aluminiowe-owz
potykacze-aluminiowe-owz

CO SPRAWIA, ŻE POTYKACZE ALUMINIOWE OWZ SĄ DOBRYM WYBOREM?

Potykacze aluminiowe OWZ są dobrym wyborem przede wszystkim ze względu na fakt, że są bardzo proste w obsłudze, a ich wygląd świetnie sprawdza się w przypadku promowania treści reklamowych. Ponadto, posiadają one filtr UV, dzięki czemu można je ulokować w dowolnym miejscu, bowiem płyta antyrefleksyjna minimalizuje oddziaływanie promieni słonecznych.

Od lat dokładamy wszelkich starań, aby usatysfakcjonować każdego klienta, dlatego oferujemy wysokiej klasy potykacze reklamowe w konkurencyjnych cenach. Postawiliśmy na zróżnicowany asortyment, w którym znajdują się nie tylko potykacze jednostronne, ale również potykacze jednostronne EKO oraz potykacze OWZ dwustronne.

Wychodzimy z założenia, że producent potykaczy odpowiedniej jakości powinien dbać o nieustanny rozwój pracowników, w związku z czym naszą załogę cechuje profesjonalizm, doświadczenie oraz zaangażowanie. Wszystkie potykacze aluminiowe wykonujemy z troską o najdrobniejsze detale.

POTYKACZE , ALUMINIOWE OWZ , ZAMÓW BEZPOŚREDNIO , OD PRODUCENTA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i składania zamówień. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi. Pracownicy chętnie pomogą klientom wybrać produkt, który w 100% spełni ich oczekiwania.

POTYKACZE ALUMINIOWE OWZ - JAKIE CECHY SĄ NAJWAŻNIEJSZE?

POTYKACZE , ALUMINIOWE OWZ , ZAMÓW BEZPOŚREDNIO , OD PRODUCENTA
potykacze-aluminiowe-owz

WYBIERZ PRODUKT, KTÓRY CIĘ INTERESUJE

Potykacze owz

Potykacze outdoor

RAMKI
OWZ

FOLIA OCHRONNA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Oczywiście, nasze potykacze aluminiowe owz nadają się do ekspozycji zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz.

Skrót owz (otwórz – włóż – zamknij) to nic innego jak schemat działania potykacza aluminiowego i procedury wymiany grafiki.

Nie zalecamy stosowania potykaczy aluminiowych owz przy silnym wietrze. Do tego celu polecamy produkt „Potykacze OUTDOOR”