POTYKACZE ALUMINIOWE
OWZ

⦿ LEKKA KONSTRUKCJA
⦿ MOŻLIWOŚĆ WYMIANY GRAFIKI
⦿ ELEGANCKIE ANODOWANE PROFILE

CZYM SĄ POTYKACZE ALUMINIOWE OWZ?

Potykacze aluminiowe OWZ są bardzo powszechnym i cenionym rozwiązaniem, bowiem ich estetyczny i stylowy wygląd doskonale sprawdza się w przypadku eksponowania treści reklamowych. Stojaki na plakaty różnią się od ramek OWZ tym, że nie trzeba mocować ich do ściany, a wystarczy postawić je na płaskiej powierzchni.

Solidny, niezawodny, o mocnej konstrukcji potykacz aluminiowy OWZ (otwórz, włóż, zamknij) doskonale sprawdzi się w miejscach, w których potrzebny jest nośnik informacji lub odpowiedni sprzęt do reklamy. Potykacz OWZ posiada zatrzaskowe ramy, dzięki czemu zamieszczony w nim plakat, reklama, czy zdjęcie jest idealnie zamontowane. Ogromnym plusem jest to, że w każdej chwili można wymienić „jego wnętrze” oraz przenieść go w inne miejsce. Klienci, którzy zdecydowali się już na potykacz OWZ, bardzo często wracają po potykacze z podstawą na wodę. Nic dziwnego, gdyż te modele najlepiej sprawdzają się na zewnątrz i to w każdych warunkach atmosferycznych. Tego typu systemy bardzo często stosowane są na parkingach, na eventach, koncertach i innych wydarzeniach publicznych. Można wybrać model na kółkach, dzięki czemu jego transportowanie będzie jeszcze wygodniejsze.

POTYKACZE , ALUMINIOWE OWZ , ZAMÓW BEZPOŚREDNIO , OD PRODUCENTA
potykacze-aluminiowe-owz
potykacze-aluminiowe-owz

CO SPRAWIA, ŻE POTYKACZE ALUMINIOWE OWZ SĄ DOBRYM WYBOREM?

Potykacze aluminiowe OWZ są dobrym wyborem przede wszystkim ze względu na fakt, że są bardzo proste w obsłudze, a ich wygląd świetnie sprawdza się w przypadku promowania treści reklamowych. Ponadto, posiadają one filtr UV, dzięki czemu można je ulokować w dowolnym miejscu, bowiem płyta antyrefleksyjna minimalizuje oddziaływanie promieni słonecznych.

Od lat dokładamy wszelkich starań, aby usatysfakcjonować każdego klienta, dlatego oferujemy wysokiej klasy potykacze reklamowe w konkurencyjnych cenach. Postawiliśmy na zróżnicowany asortyment, w którym znajdują się nie tylko potykacze jednostronne, ale również potykacze jednostronne EKO oraz potykacze OWZ dwustronne.

Wychodzimy z założenia, że producent potykaczy odpowiedniej jakości powinien dbać o nieustanny rozwój pracowników, w związku z czym naszą załogę cechuje profesjonalizm, doświadczenie oraz zaangażowanie. Wszystkie potykacze aluminiowe wykonujemy z troską o najdrobniejsze detale.

POTYKACZE , ALUMINIOWE OWZ , ZAMÓW BEZPOŚREDNIO , OD PRODUCENTA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i składania zamówień. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi. Pracownicy chętnie pomogą klientom wybrać produkt, który w 100% spełni ich oczekiwania.

POTYKACZE ALUMINIOWE OWZ - JAKIE CECHY SĄ NAJWAŻNIEJSZE?

POTYKACZE , ALUMINIOWE OWZ , ZAMÓW BEZPOŚREDNIO , OD PRODUCENTA
potykacze-aluminiowe-owz

WYBIERZ PRODUKT, KTÓRY CIĘ INTERESUJE

Potykacze owz

Potykacze outdoor

RAMKI
OWZ

STOJAKI
OWZ

FOLIA OCHRONNA

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Oczywiście, nasze potykacze aluminiowe owz nadają się do ekspozycji zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz.

Skrót owz (otwórz – włóż – zamknij) to nic innego jak schemat działania potykacza aluminiowego i procedury wymiany grafiki.

Nie zalecamy stosowania potykaczy aluminiowych owz przy silnym wietrze. Do tego celu polecamy produkt „Potykacze OUTDOOR”